Yeni kursiyer kampanyası: En Academy’e kayıt olan yeni kursiyerklerimi, ikinci eğitim %20 net indirim fırsatı!

Biz Kimiz?

Online Eğitim Ortağınız

Ücretsiz Başvuru Formu

Online Eğitim

Kurslara istediğiniz zaman istediğiniz yerden telefon, bilgisayar vs ile katılım sağlayabilirsiniz.

Yeni Beceriler

Eğitimler aracılığıyla yeni beceriler öğrenerek iş alanınınızı ve çevrenizi genişletebilirsiniz.

Sertifikalar

Global çapta geçerli sertifikalarımızla ile aldığınız eğitimde uzman olduğunuzu gösterin.

Biz Kimiz

Yeniliklere İlham Veriyoruz

Her insan kendi için en iyisini diler. Kişisel gelişim yolculuğunda kendisinin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmaya hedefler. Yoğun yaşam temposunda kendiniz için ayıracağınız kısıtlı zamanları en verimli şekilde kullanabilmeniz bizim önceliklerimizdendir. Hayatınızı kolaylaştıracak, kariyer alanınızda sizi destekleyecek, Gelişiminizi zirveye taşıyacak en iyi eğitim ve eğitmenleri aynı çatı altında buluşturmayı hedef haline getirdik. Bu hedef alanımız ismimize yansıdı ve sizlerle En Akademi olarak tanıştık. Her geçen gün büyüyen bir ailenin parçası olmaktan her an daha iyisi için çalışır olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Uzaktan Eğitim sizlere konfor alanınızda eğitim alabilme şansı verirken En Akademi uzaktan eğitimin en yakın halini sizlere sunar. Tecrübeli ve sizlere destek olmaya gönüllü ekibimizle bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Vizyonumuz

Alanımızın en iyisi olmak. En iyi olabilmeyi koruyabilmek adına daima daha fazla çalışarak nitelikli, etik ve güncel eğitim fırsatları oluşturabilmek.

 

Misyonumuz

Hem bireysel hem kurumsal gelişimlerinizi destekleyerek yaşamınızda fark yaratmak.

Şu ana kadar arzu ettiğiniz gelişimi, değişim ve dönüşümü kendinizde ya da kurumunuzda yakalayamamışsanız belki de En iyisi ile tanışmamışsınızdır.

 

Kursiyer Girişi

Eğitime Başvur