Yeni kursiyer kampanyası: En Academy’e kayıt olan yeni kursiyerklerimi, ikinci eğitim %20 net indirim fırsatı!

Cem Bozkurterdem

Cem Bozkurterdem

Cem Bozkurterdem, 1970 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden 1996 yılında mezun oldu.

Uzun süre prodüksiyon sirketlerinde yapım asistanı ve koordinatör olarak calıştıktan sonra asıl merakı olan makyaja başladı. Loréal Turkey bünyesinde make-up artist olarak çalıştıktan sonra, Freelance make-up artist olarak çalışmaya devam etti. 2004-2011 yılları arasında MAC Cosmetics Turkey’de eğitim müdürlüğü yaptı. Amerika’da, eğitimcilik üzerine Langevin (Leading Effectively), Train The Trainer eğitimlerine katıldı.

Verdiği Eğitimler

 • Makyaj Eğitimi

Enerji Eğitmeni

Dünyaca ünlü make-up artist Kabuki, Joanne Gair ve Cirque Du Soleil makyaj workshoplarına katıldı.

MAC bünyesinde ve dışında pek çok defile, reklam ve dergi çekimleri gerçekleştirmenin yanı sıra, birey ve kurumlara birçok seminer düzenledi ve halen de düzenlemeye devam etmektedir.

Cem Bozkurterdem, Aralık 2011’de Mac Cosmetics’ten ayrılarak Ocak 2012’den itibaren KUM Agancy bünyesine eğitmen ve make-up artist olarak katıldı. Bu dönemde Inglot, yves rosher, Cliniqe markalarına makyaj eğitim danışmanlığı yaptı.

2016’da Make-Up Academy İstanbul’u kurdu. Cem Bozkurterdem, aynı zamanda Loreal Lux bünyesindeki markaların (Yves Saint Lourent, Lancome, Armani, Urban Decay) ekiplerinin makyaj eğitimlerini verdi ve vermeye de devam etmektedir. Şu an bu markaların yanı sıra Flormar’ın saha ekibinin makyaj eğitimlerine de başlamış bulunmaktadır.

Cem Bozkurterdem halen Kozmos Alfabeler Kumpanyasının sahne makyajlarını yapmanın yanı sıra mesleki eğitimler vermekte ve freelance make-up artist olarak çalışmaktadır.

Cem Bozkurterdem’in makyaj üzerine MEB Kalfalık ve Ustalık belgeleri bulunmaktadır.

Gerçekleştirdiği Defilelerden Bazıları :

 • Reebook
 • Mango
 • Missoni
 • Adil Işık, Cengiz Abazoğlu
 • Günseli Türkay
 • Damat Tween
 • Deniz Mercan
 • Hatice Gökçe
 • Simay Bülbül
 • Mehtap Elaidi
 • Bahar Korçan
 • Raşit Bagzıbağlı
 • Koza- Genç Moda Tasarımcıları Yarışması

Başvuru İçin Formu Doldurun

Öğrenci Yorumları

Kursiyer Yorumları

Sorular & Cevaplar

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

Web sitemizdeki ‘’ Hemen Başvur’’ butonlarından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktırlar.

Sertifika programlarımızın mezuniyet şartları birbiriyle farklılık göstermektedir. Her sertifika programının farklı bölüm ve mezuniyet şartları bulunmaktadır. Doğru bir bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Bu karar tamamıyla size aittir. Dilediğiniz kadar eğitimi aynı anda alabilirsiniz.

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

Eğitim videolarınızı, sisteminizin açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. 

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşmektedir.

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

Eğitimlerinizi tamamladığınızda Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

Eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Ödemeleriniz için En akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

 Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren uzman eğitim danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizi arayarak ya da web sitemizdeki canlı destekten yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En  Akademi olarak Bursa Osmangazi Milli Eğitim Bakanlıklarıyla çalışmalarımızı teyit edebilirsiniz. Dilerseniz,  şubelerimizi de ziyaret edip ekibimizle tanışıp kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.  

Eğitime Başvur

Kursiyer Girişi