Yeni kursiyer kampanyası: En Academy’e kayıt olan yeni kursiyerklerimi, ikinci eğitim %20 net indirim fırsatı!

yaratıcı drama eğitmeni

Ebru Çömlekçi

Yaratıcı Drama Lideri- Eğitmen

1983 yılında İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İnsan Kaynakları; Anadolu Üniversitesi İşletme ve Radyo Televizyon Programcılığı bölümlerinden mezundur. Halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ile İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerine devam etmektedir. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama yüksek lisans mezunudur. 2 yıl boyunca Oluşum Drama Enstitüsü’nden Drama Liderlik eğitimi almıştır. Anadolu Üniversitesi İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama programını bitirmiştir. Tiyatro Boyalı Kuş’tan Forum Tiyatro eğitimi almıştır.3 sezon boyunca Tiyatro Boyalı Kuş ile (feminist dramaturgi) okuma tiyatro çalışmaları yapmıştır. Diksiyon, seslendirme, tiyatro, masal ile oyun terapisi,radyo televizyon ve programcılığı, forum ve müzikal oyunculuk eğitimleri almıştır.

Verdiği Eğitimler

 • Yaratici drama

Enerji Eğitmeni

21 sene boyunca ülke genelinde birçok farklı oyun sergilemiştir. 3 sene kendi tiyatrosu olan “Hayaller Kumpanyası“nın yapımcılığını üstlenmiştir. 13 sene birçok farklı kurumda, drama ve tiyatro çalışmaları yapmıştır. Fatih bölgesindeki öğretmenlere drama dersleri vermiştir. Toplamda 8 tane çocuk oyunu bulunmaktadır. Oyunları, Tiyatro Karınca tarafından 5 sezondur sergilenmektedir. Kısa ve uzun metraj film senaryoları yazmaktadır.Ayrıca masal yazımı ve anlatımı yapmaktadır. Ebeveynlere ve öğretmenlere,“Derslerde Dramayı Nasıl Araç Olarak Kullanabilirim? ve “Çocuğuma Nasıl Masal Anlatırım?“ Seminerlerini vermektedir.

Halen Tiyatro Karınca ve Züyatro ile oyunculuk çalışmaları devam etmektedir. Kendini geliştirmek için drama, tiyatro ve paralelindeki eğitimleri, seminerleri takip etmektedir. Masal’a Masallar adlı masal serisinin projesini sürdürmektedir.

Aldığı Eğitim ve Sertifikalar;

 • Beden Dili (Seminer)                                                     Avrupa İnsan Kaynakları-M. Süha Uçar
 • Etkili Konuşma ve Diksiyon (Eğitim, 3 Ay)                       BAHEM-Asım Yıldırım
 • NLP’ce İletişim Teknikleri (Seminer)                              NLP Trainer Düşünce Koçu-MünirArıkan
 • Yaratıcılık (Seminer)                                                     Prof.Dr. Arman Kırım
 • Duygusal Zekâ (Eğitim)                                                  NergisTüter-Baltaş Yön. Eğt.Dan.Eğ.
 • NLP ile Liderlik (Eğitim)                                                 PhillipHolt-NLP Grup Eğt. Dan., NLP Trainer
 • Yaratıcı Drama Spolin Atölyesi (Seminer)                        Jason Hale
 • Seslendirme ve Diksiyon                                                Başkent Seslendirme
 • Radyo Programcılığı ve Sunuculuğu                                İSMEK-Mehmet Can Ödük
 • Girişimcilik                                                                   İŞKUR
 • Masal Terapisi                                                               SEMAkademi-Haliç Üniversitesi
 • Oyun Terapisi                                                                SEMAkademi-Haliç Üniversitesi

Başvuru İçin Formu Doldurun

Öğrenci Yorumları

Kursiyer Yorumları

Sorular & Cevaplar

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

Web sitemizdeki ‘’ Hemen Başvur’’ butonlarından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktırlar.

Sertifika programlarımızın mezuniyet şartları birbiriyle farklılık göstermektedir. Her sertifika programının farklı bölüm ve mezuniyet şartları bulunmaktadır. Doğru bir bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Bu karar tamamıyla size aittir. Dilediğiniz kadar eğitimi aynı anda alabilirsiniz.

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

Eğitim videolarınızı, sisteminizin açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. 

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşmektedir.

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

Eğitimlerinizi tamamladığınızda Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

Eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Ödemeleriniz için En akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

 Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren uzman eğitim danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizi arayarak ya da web sitemizdeki canlı destekten yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En  Akademi olarak Bursa Osmangazi Milli Eğitim Bakanlıklarıyla çalışmalarımızı teyit edebilirsiniz. Dilerseniz,  şubelerimizi de ziyaret edip ekibimizle tanışıp kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.  

Eğitime Başvur

Kursiyer Girişi