Yeni kursiyer kampanyası: En Academy’e kayıt olan yeni kursiyerklerimi, ikinci eğitim %20 net indirim fırsatı!

sağlıklı beslenme koçluğu

Mithat Taş

Gıda Mühendisi

Gıda Mühendisi, Eğitmen ve Sağlıklı Beslenme Koçudur.

2004 yılında Ege Ünv. Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, profesyonel iş hayatına Maxi Market A.Ş.’de başlamıştır. 10 yıllık perakende kariyeri boyunca, CarrefourSA Tic. A.Ş. ve Kiler A.Ş. başta olmak üzere ulusal ve uluslararası perakende firmalarında Kalite ve Hijyen Sorumlusu, Taze Gıda Departman Müdürü, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü poziyonlarında çalışmıştır.

Verdiği Eğitimler

  • Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi

Enerji Eğitmeni

Perakende kariyeri boyunca işletme yönetiminin yanı sıra yemek, pasta, tatlı ve ekmekçilik ürünlerinin üretiminde görev alırken, müşteriler ile sürekli ilişki halinde olması nedeniyle beslenme konusunda araştırmalar ve çalışmalar yapma fırsatı yakalamıştır.

2011 yılında T.C. Çalışma Bakanlığı Eğitimcinin Eğitimi konulu eğitime katılarak profesyonel eğitimci olmuştur.

2015 yılında yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme makaleleri ve ipuçlarının yer aldığı Yemek Kulübüm isimli internet sitesi kurmuştur. Bu site üzerinde 400’den fazla sağlıklı beslenme makalesi yayınlamıştır.

2016 yılında perakende sektöründeki profesyonel iş yaşamını sonlandırarak, Gıda Müşavirim isimli kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.Gıda Müşavirim ile gıda üretimi ve satışı yapan gıda işletmelerine kalite yönetimi, üretim ve iş geliştirme, personel eğitimleri konularında danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

2018 yılında Kadir Has Üniversitesi Eğitmenlik ve Danışmanlık eğitimine katılarak profesyonel Danışmanlık yapmaya hak kazanmıştır.
Ayrıca 2018 yılında Uludağ Üniversitesi Sağlıklı Beslenme Koçluğu eğitimi alarak Beslenme Koçluğu yapmaya hak kazanmıştır.

Mithat Taş, bugün,
Gıda Müşavirim Danışmanlık hizmetleri ile gıda işletmelerine danışmanlık hizmeti,
“Aşkla Ye Sağlıklı Yaşa” sloganı ile de bireysel ve kurumsal danışanlarına Sağlıklı Beslenme Koçluğu ve Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermeye devam etmektedir.

Aldığı Bazı Eğitimler;
Sağlıklı Beslenme Koçu
Eğitici Eğitimi
İş Sağlığı Güvenliği
Gıda Denetmenliği

Başvuru İçin Formu Doldurun

Öğrenci Yorumları

Kursiyer Yorumları

Sorular & Cevaplar

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

Web sitemizdeki ‘’ Hemen Başvur’’ butonlarından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktırlar.

Sertifika programlarımızın mezuniyet şartları birbiriyle farklılık göstermektedir. Her sertifika programının farklı bölüm ve mezuniyet şartları bulunmaktadır. Doğru bir bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Bu karar tamamıyla size aittir. Dilediğiniz kadar eğitimi aynı anda alabilirsiniz.

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

Eğitim videolarınızı, sisteminizin açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. 

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşmektedir.

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

Eğitimlerinizi tamamladığınızda Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

Eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Ödemeleriniz için En akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

 Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren uzman eğitim danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizi arayarak ya da web sitemizdeki canlı destekten yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En  Akademi olarak Bursa Osmangazi Milli Eğitim Bakanlıklarıyla çalışmalarımızı teyit edebilirsiniz. Dilerseniz,  şubelerimizi de ziyaret edip ekibimizle tanışıp kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.  

Eğitime Başvur

Kursiyer Girişi