Yeni kursiyer kampanyası: En Academy’e kayıt olan yeni kursiyerklerimi, ikinci eğitim %20 net indirim fırsatı!

Tülin Karagöz

Tarot Uzmanı, Astrolog

Eskişehir doğumluyum. Öğrenim hayatım daha çok kendimi keşfetme çabam ile ilerlediği için tamamladığım ya da kendime uygun olmadığını düşünerek yollarımı ayırdığım akademik süreçlerle ilerledi.

Müzik ve felsefe hayatımın en önemli dönemeçlerini oluşturdu. Uzun süre piyano eğitimi aldıktan sonra konservatuar sınavlarını deneyimledim ancak devamında Dumlupınar Üniversitesi – Çini Seramik Cam

Dumlupınar Üniversitesi – Pazarlama ve Reklamcılık bölümlerine kaydoldum içsel arayışım eksik kaldığı için yarıda bıraktım. Şu an Anadolu Üniversitesi – Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümüne devam etmekteyim.

Verdiği Eğitimler

  • Tarot Eğitimi

Enerji Eğitmeni

Yaklaşık 6 sene kadar kurumsal firmaların iletişim birimlerinde çalıştıktan sonra kişisel gelişim alanına duyduğum yoğun ilgi kendi özümü bulmamı sağladı. 2019 yılından bu yana bu alanda kendi vizyonumu geliştirmek adına her alanda birden fazla eğitim alarak ilerledim ve ilerlemeye devam ediyorum. Bu gelişimin parçası olmaya başladığımdan bu yana evreni bütünüyle görebiliyor, içinde bulunduğumuz dünyaya faydalı olmaya çalışıyorum. Sürdürülebilir yaşam, sokak hayvanlarına dair faaliyetler, doğa ve beşeri içeren yardımlaşmaların halkası olmayı önemsiyor ve buradan besleniyorum.

Tarot ile yolumun kesişmesi ve sonrasında bu alana duyduğum merak beni yaklaşık 8-9 ayrı eğitim almaya teşvik etti. Bununla beraber hala araştırmalar yapmaya, eğitimler almaya devam ediyorum. Tarot sonsuz, dipsiz bir kuyudur ve kendi içinde felsefesini anlamaya çalışmak kendini anlamaya çalışmak ile aynıdır diyebiliriz.

Almış olduğum eğitimler;

 • Temel – İleri Seviye Astroloji
 • Bioenerji
 • Bioenerji Master
 • Enerjisel Davranış Uzmanlığı
 • Yaşam Koçluğu
 • Eğitici Eğitimi
 • NLP
 • Biyometrik Yüz Okuma ve Profil Tanımlama
 • Rune
 • Nümeroloji

Başvuru İçin Formu Doldurun

Öğrenci Yorumları

Kursiyer Yorumları

Sorular & Cevaplar

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

Web sitemizdeki ‘’ Hemen Başvur’’ butonlarından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktırlar.

Sertifika programlarımızın mezuniyet şartları birbiriyle farklılık göstermektedir. Her sertifika programının farklı bölüm ve mezuniyet şartları bulunmaktadır. Doğru bir bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Bu karar tamamıyla size aittir. Dilediğiniz kadar eğitimi aynı anda alabilirsiniz.

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

Eğitim videolarınızı, sisteminizin açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. 

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşmektedir.

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

Eğitimlerinizi tamamladığınızda Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

Eğitimi tamamladıktan sonra bir sınava tabii tutulacaksınız. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde en geç 1 ay içerisinde sertifikanız kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Ödemeleriniz için En akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

 Herhangi bir sorun yaşadığınızda, size özel destek veren uzman eğitim danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizi arayarak ya da web sitemizdeki canlı destekten yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En  Akademi olarak Bursa Osmangazi Milli Eğitim Bakanlıklarıyla çalışmalarımızı teyit edebilirsiniz. Dilerseniz,  şubelerimizi de ziyaret edip ekibimizle tanışıp kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.  

Eğitime Başvur

Kursiyer Girişi